Praca magisterska o kryptowalucie Monero.

Praca magisterska dla wielu studentów jest po prostu smutną koniecznością. Wynika to często z faktu, iż tematy, jakie te osoby wybierają, są po prostu mało interesujące.

W poniższym tekście wskażemy bardzo ciekawy temat. Będzie on brzmieć “Dlaczego kryptowaluta Monero może odnieść sukces”. Jest on fascynujący i na czasie.

W rozdziale pierwszym trzeba skupić się na teorii. Wymienić tutaj należy rozmaite cechy kryptowaluty Monero, których nie mają konkurencyjne kryptowaluty. To, co wyróżnia Monero na tle reszty ktyptowalut to przede wszystkim gwarancja całkowitej anonimowości wszystkich transakcji. Jeśli chodzi o tę funkcjonalność, Monero przebija nawet osławionego Bitcoina.

Warto zawrzeć w tym rozdziale teoretycznym historię kryptowalut. Naturalnie omówić trzeba tutaj podobieństwa oraz różnice pomiędzy złotem, a kryptowalutami. Można się tu również pokusić o przedstawienie rozmaitych kryptowalut wraz z ich wyróżniającymi funkcjonalnościami.

Rozdział drugi powinien zawierać część badawczą. Należy tutaj przytoczyć rozmaite dane dotyczące rozpowszechnienia kryptowaluty Monero oraz jej zastosowań. Bardzo przydatne tutaj będzie statystyczne badanie korelacji oraz regresji i wyznaczanie trendów.

W rozdziale trzecim trzeba zawrzeć odpowiednie podsumowanie. Należy w nim wskazać te czynniki, które zadecydują o tym, że kryptowaluta Monero stanie się rozpoznawalnym środkiem płatniczym i odniesie ogólnoświatowy sukces.

Obecnie Monero jest najpopularniejszą walutą w Darknecie, ponieważ gwarantuje ona pełną anonimowość. Z racji tego, że podatki w większości krajów rosną, coraz większa będzie tendencja do ukrywania majątku przez obywateli. Na pewno coraz więcej ludzi, aby uciec przed pazernością fiskusa, ulokuje część swoich pieniędzy właśnie w kryptowalutach.

Praca magisterska o kryptowalucie Monero – refleksje.

Praca magisterska powinna być okazją do zdobycia cennej wiedzy. Czasami warto być prekursorem i postawić na oryginalny temat, jakim jest właśnie kryptowaluta Monero. Możliwe, że w przyszłości kryptowaluty będą generowały coraz to atrakcyjniejsze miejsca pracy. Już teraz coraz bardziej poszukiwani są programiści, którzy umieją tworzyć programy, które wykorzystują działanie kryptowalut.

Dodaj komentarz